Powerpuff Girls

Powerpuff Girls Emmy Ödüllü  Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network kanalında yayınlanır. Yapımcısı Craig McCracken'dır. Dizi, genel olarak süper güçlere sahip olan üç kız çocuğunun maceralarını anlatır.

Hikaye

Profesör Utonium'un Mojo adında bir maymunu vardı. Her şeyi kırıp dökerdi. Profesör Utonium hoş kızlar yaratmak istedi. Gerekli olan bütün malzemeleri toplamıştı. Şeker, Baharat ve güzel olan her şey. Ancak Mojo adındaki maymunu Profesör Utonium'u ittiği için yanlışlıkla Kimyasal-X denen maddenin bulunduğu şişe kırılarak karışımın içine eklenmişti. Aniden bir patlama olur ve Blossom, Bubbles, Buttercup adinda 3 tane süper güçleri olan kızlar doğar. Bu kızlar yaşamlarını suç ve kötülüğe karşı iyilik yapmaya adadılar. Görevleri Townsville şehrini korumaktır.

Karakterler

Blossom: PowerPuff Girlsin lideridir. Ağzından buz üfler, ellerinden ateş saçar. Kuvvetli bir iç güdüsü vardır. Olacak kötü olayları önceden tahmin edebilir.Aynı zamanda akıllı ve oldukça zekidir. Sinirlendiği zaman sinirini yatıştırmak zordur.
Bubbles: PowerPuff Girlsin üyesidir. Çok kırılgandır.Ağır ve şiddetli bir sesi vardır. Blossom'a aşırı bağlıdır. Grubun en saf kişisidir.
Buttercup: PowerPuff Girlsin Üyesidir. Şiddetli ve ağır darbeleri vardır. Dövüşmeyi sever. Blossomun liderliğinden şikayetçidir.
Blacky:PowerPuff Girlsin Üyesidir.Yaramazlık yapıp ortalığı dağıtmayı sever.Enerji üretebilir zekasıyla tekmolojiyi kontrol edebilir.Yapılan işlerde mantık arar.Blossomu güldürmeyi sever.Resim:999.jpg
Profesor Eggy :PowerPuff Girlsten Blackinin yaratıcısıdır ve saç jölesinin mucididir.
Profesor Utonium: PowerPuff Girlsin yaratıcısıdır. Birçok konuda PowerPuff Girls'e yardımcı olur.
Başkan: Townswille şehrinin başkanıdır. Townswille Şehri'nin başına kötü bir olay geldiği zaman büyük bir endişe içinde PowerPuff Girls'den yardım ister.
Sara Bellum: Başkanın asistanıdır. Hiçbir zaman yüzü gösterilmemiştir.
Mojo jojo: Mojo jojonun gerçek adı Mojodur. Profesör Utonıumun Labaratuvarında Küçük bir maymundu. Her şeyi kırıp döktüğü için Profesör Utonıum Mojoyu fazla sevmezdi.
Fuzzy Lumpkins: Townswille şehrinin yanındaki ormanda bir evi vardır. Utangaçtır.
Amoeba Boys: Townswille şehrinin en beceriksiz suçlularıdır. Fazla akıllı değillerdir.
HIM: O bir şeytandır. İlginç ve etkili büyüleri vardır. PowerPuff Girlsden nefret eder. Sesini bir inceltip bir yükseltir. Gerçek adı hiçbir zaman bilinmeyecektir.
Sedusa: Erkeklerin kalbini çalar. Erkekler ondan etkilenir ama townswille şehrinin önemli suçlularındandır.
Bayan Keane: PowerPuff Girls'in gittiği Pokey Oaks ana okulunun öğretmenidir.
Yeşil çete: Townswille şehrinin huzurunu bozarlar. Sürekli kötülük peşindedirler. Townswille hurda mezarlığındaki bir kulubede yaşarlar.
Prenses: PowerPuff Girlsin gittiği ana okuluna gider. ve PowerPuff Girlsin süper güçlerini görünce o güçlerin kendindede olmasını ister. ve PowerPuff Girlsin gurubuna dahil olmak ister ancak PowerPuff Girls bu öneriyi kabul etmez. O günden beri Powerpuff Girls'ü yok etme çabasındadır.
Rowdyruff Boys:Powerpuff Girls'ün erkek versiyonlarıdır.

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı