Selena

SELENA adı Selin 'in SE'si, Leyla'nın LE'si, ve Nazlı'nın NA'sı ile oluşmuştur

                  Uzayın derinliklerinde Ütopya diye bir gezegen vardır. Bu gezegendeki mücadele iyilik ve kötülük arasındadır. Selena’nın görevi iyilik yapmak ve yaptırmak Hades’in görevi ise kötülük yapmak ve yaptırmaktır. Ütopyada her hafta iyilik ve kötülük mücadelesinde haftanın birincisi seçilmektedir. Yüce Honos haftanın birincisine ödül verirken yenilene de ceza vermektedir.


                        Dünya da ise Selin , Leyla ve Nazlı diye üç kız kardeşin anne ve babalarını kaybetmeleriyle birden hayatları değişir. Üç kardeş de annelerinden kalan eşyalar ve hatıra defteriyle birlikte amcalarına yerleşirler. Yalnız amcalarının eşi olan Aslı ve Aslının önceki evliliğinden olan kızı Kıvılcım Selin , Leyla ve Nazlıyı evlerinde istememektedir. Bu yüzden de bu üç kız kardeşe ellerinden gelen eziyeti yaparlar. Yengeleri Aslı ve kızı Kıvılcım kızları istemeseler de Selin, Leyla ve Nazlı amcalarının evinde kalmaya devam ederler. Kızlar Kıvılcım’ın okulu olan Fitnat Kolejine de başlarlar ama ne yazık ki eziyetler orada da devam eder. Selin , Leyla ve Nazlı dünyada yalnız kaldıklarını düşünürlerken karşılarına Selena çıkar. Selena bu üç kız kardeşi özel kızlar kılar ve onlara özel güçler verir. İyilerin ve kötülerin mücadelesi arasında kalan bu üç kardeş aynı zamanda kendi hayat mücadelesini de sürdürmektedir. Zor durumda kaldıklarında el ele tutuşarak 3 kez Selena demeleri ile Selena kızların yardımına koşmaktadır.Selena’nın onlara ihtiyacı vardır , kızların da Selenaya.


                        Selena’nın en büyük düşmanı Hadestir. Aynı zamanda Selena kızların okuluna gittiğinde Türkçe öğretmeni olan Burak Kocataş ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Hades ise ikisini ayırma planları yapmaktadır. Selinde sınıf arkadaşı olan Ozana aşık olur ve sevgili olurlar. Yalnız bu durumdan Kıvılcım hiç hoşlanmaz çünkü o da Ozandan hoşlanmaktadır. Kıvılcım ve arkadaşları Dilara ile İremsu da Selin ve Ozanı ayırmak için planlar yapmaktadır. Selena ve kızlar ise bütün kötülüklere karşı mücadeleye devam etmektedirler.

 


 

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı