Çiftçi Penguen - Penguin Farmer

Dünya Bir Tehlike Altında! (Online Browser Oyunu Tanıtımı)

Çiftçi Penguen Oyna

Kutup penguenleri, Dünaya açlığına karşı savaş açmaya ve Gezegenimizi, yaşam için daha iyi bir yer haline getirmeye karar veriyorlar.

Sende onlara katıl, donmuş buz parçaları arasında onlar için bir vaha yarattık ve oraya kuzey ve güney bölgelerinden tüccarlar getirdik, burada modern bir köpek takımı ve kızak motoruyla yaşamına başla, daha sonra inanılmaz şekilde lezzetli sebzeleri yetiştir ve güzel gökkuşağının bütün renklerinde çiçekler yetiştir.

Sevimli penguenlerin anaokuluna destek ol ve onların yaşamlarında önemli bir yere al...

Yollar, göller ve fıskiyelerle en çekici bahçeyi yarat ve sende iyi ve onurlu bir penguen olarak, Penguenler Tarihine Adını Yazdır. Haydi, gidelim!

Adım 1 Bahçeni Yaratmaya Başla

Oyunun Başlangıcında Sana Verilen Bahçe Biraz Buzlarla Kaplı Olacaktır ve Birazda Kutup Ayıları... Buzları Yokedip Burayı Sebze ve Meyve Bahçesine Dönüştürebilir Misin?

Adım 2 Tohumları Ek, Sula, Yetiştir

Başlangıçta Havuç ve Turp'a Sahiptin, Ama Kısa Bir Süre İçinde Düzinelerce Sebzeye, Meyveye, Çiçeğe, Ağaçlara ve Bahçeni Süslemek İçin Dekoratif Malzemelere Sahip Olursun. Bahçendeki Boş Alanlara Bitki Ekersin, Yetişmesini Beklersin, Onları Toplarsın ve Artık Onları Güney Bölgesi'ndeki Tüccarlara Satmaya Hazırsın.


 


Adım 3 Güney ve Kuzey Bölgesini Keşfet

Mühendis Penguen'den Kar Motorunu Al, Yada Çiçekçi'den En Son Çiçek Tohumlarını Al Bunlar Kutuptaki Bölgelerde Yapabileceklerinden Bazıları...
1. Çiftlikten Yeni Tohumlar Satın Al, Yada Pazar Yeri'nden Çiçekçi'yi Ziyaret Et!
2. Şehir Merkezindeki İstatistiklerde Diğer Yetiştiricileri Geçmelisin!
3. Bilim Adamı Penguenleri Kiralayarak Bitkilerini Geliştir Ve Daha Fazla Verim AlAdım 4 Tamamlanan Maceralar

Yüzlerce Çeşit Meyve Ve Sebze Yetiştiriyorsun, Haydi Gel Anaokulu'ndaki Ufaklıkların Beslenmesine Yardım Edelim Yada Hastanedeki Yeni Araştırmalara Yardım Edelim. Bu Sayede Kutup Halkı Senin İçin Bazı Görevler Düzenleyecekler.


Adım 5 Oyunun Kodamanı Olmak

Deneyim Kazanmak, Bunun İçin Binlerce Bahçıvanla Yarışırsın, Yeni Seviyelere Yükselirsin ve Yeni Bitkiler Elde Edersin. Çalılıklar Ağaçlara Dönüşür, Yeni Görevler Ve Yeni Şehirler Görürsün.
Artık Oyun Hakkında Gerekli Bilgiye Sahipsin, Derhal Oyuna Başlayabilirsin...

Çiftçi Penguen Oyna


 

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı