Sorumluluk Sahibi Anne ve Babaların Dikkatine

SORUMLULUK SAHİBİ ANNE VE BABALARIN DİKKATİNE!!!

Oynatsak.Com u Neden Kurduk ?

Sitemizin açılış amacı; bazı oyun sitelerinde gördüğümüz oyunların(argo,cinsellik vb.)çocukların gelişiminde ve eğitiminde zararlı
içerikleri barındırdığı için Oynatsak.com 2007 yılının Mart ayında çocuklarımıza zararlı olan bu oyunlara SON vermek maksadıyla faaliyete geçirilmiştir.
Siz değerli ve bilinçli ebeveynlerinin yanında olan oynatsak.com ailesi
çocuklarımıza hiçbir zararlı içerik sunmayan ,çocuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmek dışında;onlara eğitici ve öğretici bilgiler de sunmaktadır.

Profesyonel oyun piyasası içerisinde yer alan oynatsak.com çocuk eğitimi ve eğlencesinin nasıl yapılacağını bilen bilinçli bir sitedir.

Yanlış Reklam Uygulamasına Hayır ? 

Sitemiz reklam çokluğuna boğulmadan hazırlanmıştır.Şu an sitemizde olan reklamlar ise sağlam,kaliteli ve seviyeli reklam firmaları(www.google.com) tarafından hazırlanmıştır.

Çocuklarımızı yanlış sitelere yönlendirecek hiçbir zararlı site oynatsak.com bünyesi altında bulunmamaktadır.Simgesel alanlara yerleştirilmiş reklam bölümleri dışında ekrana aniden çıkan yada her tıklayışınızda bir yerlerden çıkan reklamlar bulunmamaktadır.


Yararlı Haber Bölümü


Websitemizde oyun ve eğlencenin yanında çocuğunuzun genel kültürünü ve bilgisini arttıracak, haber içerikleri de

bulunmaktadır. Doğruluğundan %100 emin olunmayan içeriklere sitemizde yer verilmemektedir.


Eğlendirici Bilgiler Bölümü

Sitemizde çocuklarımızın iyi vakit geçirmesini sağlayan birbirinden güzel oyunlar  ve birbirinden komik tekerlemeler, bilmeceler,fıkralar,videolar bulunmaktadır.

Sesli Masallarla Çocuklarınız Hayal Alemi Renklenecek

Çok yakında sitemizden sesli masallara ulaşma imkanı bulacaksınız. Çocuklarımızın hayal alemleri daha da renklenecek.


Eğlendirerek Bilgi Aktarımı

Biz bir yol izliyoruz.O da bilgiyi eğlenceye döndürerek aktarmak;çocuklarımıza öğrenecekleri bilgileri onları sıkmayacak şekilde alternatifler sunarak vermek istiyoruz.

ÖRNEĞİN;Diş fırçalamayı öğretmek çoğu zaman ebeveynlerimiz için zor olabilir.Websitemizde diş fırçalama ile ilgili oyunları ve eğitici bilgileri çocuklarımıza sunarak diş fırçalamanın öneminden bahsedeceğiz.

 

Bizlerde Bilinçli Ebebeynleriz

Bizlerde sizler gibi bilinçli ebebeynleriz.Çocuklarımızın yararına olacak bilgiler her zaman bilgi hacmimizi genişletiyor. Daha Sağlıklı bilgiler üretiyoruz. Bu bilgileri çocuklarımıza onların sıkılmayacağı,güzel vakit geçirebileceği şekilde aktarıyoruz.


Biz Oynatsak.Com ailesi olarak sizlerin fikirlerinizi,şikayetlerinizi ve değerlendirmelerinizi gerçekten merak ediyoruz.
Sitemizde olmasını istediğiniz yada değerlendirmemizi istediğiniz her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bize ulaştırın.

 

Bize yazmak için oynatsak@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

isterseniz BURAYI tıklayarak Oynatsak.Com u internet açılış sayfanız yapabilirsiniz.

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı