Balon Çocuk Oyunu

Mutlaka Super Mario oyununu hatırlıyorsunuzdur, çocukluğumuzda geceleri bile oynardık. Balon Kafa oyunu da Mario’nun izinden giden bir oyun. Yine bir karakterimiz var, ismi Balon. 

İlk olarak, oyunun yüklenmesini bekleyin, internet bağlantınıza göre yüklenme süresi değişebilir. Oyun yüklenince karşınıza bir resim çıkıyor, bu resme tıkladıktan sonra PLAY düğmesine tıklayın. Karşınızda tüm bölümlerin listesi olan bir harita oluyor. Buradan ilk bölümü simgeleyen kırmızı noktayı tıklayarak ilk bölüme başlayalım.

Oyunu oynamak için klavyeden yön tuşlarını veya W-A-S-D tuşlarını kullanabiliriz. Oyunda uçmak için balon olmanız gerekiyor, balon olmak için de çiçek topluyorsunuz. Balon olmak için Yukarı ok tuşunu kullanabilirsiniz, o esnada sol taraftan bir çubuk çıkarak ne kadar balon olma hakkınız kaldığını gösteriyor, bu süreyi çiçek toplayarak artırmak sizin elinizde.

Oyunda bölümleri geçebilmek için de sarı balonları topluyorsunuz. Tüm sarı balonları topladığınız takdir de kapı açılıyor. Ve giriş yapmak için klavyenizin BOŞLUK TUŞU’nu kullanıyorsunuz.

Boşluk tuşu demişken, bazı kapılarda boşluk tuşuna basarak farklı seviyelere geçebiliyorsunuz ve o bölümlerdeki çiçekleri/balonları vs. Toplayabiliyorsunuz.

Oyunumuzun açıklaması kısaca bu kadar. Şimdi sizlere iyi eğlenceler diliyoruz. 

HEMEN OYNA!

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı