Yüzyıl Savaşları Oyunu

Bazı arkadaşlarımız görmüştür belki okulda, tarih öncesi devirleri falan.  İşte Yüzyıl Savaşları da tarih öncesi devirlerden, yani en ilkel insanların olduğu günlerden başlayan harika bir strateji oyunu. Ha tamam, bazılarınız oyunları grafiklerine göre değerlendirebilir, ama oyunun bize verdiği zevk de önemlidir.

Oyunumuz gerçekten bağımlılık yaratacak derecede güzel.  Oyunumuzda tüm kontrolü faremiz ile sağlıyoruz.Tarih öncesi devirlerdeki kabile sistemiyle başlayan oyun, günümüze kadar uzanıyor.

Oyunumuzun amacı, hayatta kalarak düşman alanlarını en kısa sürede yok etmek. Ve 5 ana bölümden oluşuyor. Diğer bölümlere geçebilmek için deneyim puanı olarak anlatabileceğimiz XP puanları gerekiyor. Bu puanları da diğer ülkelerle savaşarak elde edebiliyoruz.

Oyunda yok ettiğimiz düşman alanı ve bizim yok olan ünitemiz kadar puan kazanabiliyoruz. Ayrıca, ülkemizin her devre uygun olarak özel bir savaş şekli var, bu şekli sürekli olarak kullanamıyoruz. Tekrar kullanabilmek için belli bir süre geçmesi gerekiyor. 

Bu tip strateji oyunlarında savunma ile saldırı arasındaki dengeyi tutturanlar mutlaka başarılı olurlar, bu da bizden size bir ipucu olsun.

Yüzyıl Savaşları

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı