En Güzel Zeka Oyunları

 

Zeka Oyunları
 
Herkesin beyin jimnastiği yapmaya ihtiyacı vardır. Bu bir gerçektir. İşte zeka oyunları da beyin jimnastiği yapmanıza yarar. Ve zekanızı geliştirirsiniz. Zeka oyunları zeka geliştirerek sorunlara pratik çözümler bulmaya yardımcı olur. Ayrıca oynarken eğlenirsiniz.
 
Zeka oyunları olarak sizlere tavsiye edeceğimiz birkaç oyun var. Bunlardan birisi Jenga oyunu. Jenga oyununda amaç zekanızı kullanarak alttan tahtaları çekerek platformun dengesini bozmadan üst kısma eklemektir. Kolay gibi göründüğüne bakmayın, ne kadar zor olduğunu oynayınca fark edeceksiniz. 
 
Diğer bir önerimizse Mayın Tarlası oyunu. Bilgisayarlarımızda bulunan Mayın Tarlası oyununun Flash olarak uyarlanmış versiyonu. Kareleri açıyorsunuz, içlerinden etrafındaki mayın sayısı çıkıyor. Hiçbir mayını patlatmadan alandaki tüm mayınları bulup onlara bayrak diktiğiniz zaman oyunu kazanıyorsunuz. Zekanızı gerçekten geliştiriyor, beyin jimnastiği yapmış oluyorsunuz. 
 
Zeka oyunlarını elinizden geldiğince oynamanızı öneriyoruz. Çünkü bu geleceğe zeki ve gelişmiş bireyler olarak yetişmenize olanak sağlayacaktır. Siz de hayatta bir adım önde olursunuz. 
İyi eğlenceler...

 

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı