Angry Birds Space

Merhaba arkadaşlar, dünyanın en popüler oyunlarından Angry Birds' ün yepyeni sürümü geliyor. Angry Birds, ilk olarak 2009'da ortaya çıkmış ve o günden bu yana en popüler oyunlar arasında hala birinci sırada yerini korumaktadır. Yapımcı firma Rovio, Angry Birds' ün yeni sürümünü 22 Mart' ta yayınlamaya hazırlanıyor. 

Oyun ile ilgili başka bir detay verilmese de; sevimli kuşlarımızın bu sefer uzaya çıkacak gibi görünüyor. Angry Birds Space, adından da anlaşılabileceği gibi uzayda geçecek. Bu yüzden yeni oyunda değişik animasyonlarla karşılaşabileceğiz. Özellikle yer çekiminin olmadığı bölümler, oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Oyunda yeni karakterlerin, yeni özelliklerin ve yeni bölümlerin yer alacağı kesin. Kızgın kuşların ünü artık dünya dışına da taşıyor diyebiliriz.  Angry Birds Space, Angry Birds tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor.

Oynatsak.com size oyun tanıtımları ve anlatımları yapmaya devam edecektir. Önereceğimiz oyunlar Dünya çapında oynanma rekorları kıran oyunlardır. Oynatsak' ın Flash Oyun Haberleri bölümünü takip edin ve hiçbir popüler oyunu kaçırmayın.

Kafayı Oynatmadan oyun Oyna(t)sak

 

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı