En güzel Barbie Oyunları

Bir Tıkla Oyun Keyfi

Çocuklar müjde! Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız, en keyif aldığınız oyun anları artık sitemiz aracılığı ile bir tık kadar yakın. Sevdiğiniz oyunların online platformda bulunduğu adres biziz ve oynamaktan zevk aldığınız karakterleri baştan yarattığınız oyun seçeneklerimiz ile karşınızdayız.

Her çocuğun en büyük keyfi olan oyunları bir tık kadar yakınlaştırırken kız çocuklarına ayrı erkek çocuklarına ayrı oyunlar hazırladık. Erkek çocuklarının bir numarası olan araba oyunları haricinde izlemekten keyif aldıkları çizgi film karakterlerini de oyuna dönüştürerek eğlenceli vakitler geçireceğiniz seçenekler sunuyoruz.

Kız çocukları için oluşturduğumuz kız oyunları ile hayallerinizdeki karakterleri baştan yaratma imkânı sunuyoruz. Yıllardır en popüler oyuncak olan barbieleri flash oyun platformumuza yansıtırken, son günlerin popüler çizgi film karakterlerini de oyun seçeneklerimizle buluşturduk.

Tüm oyun seçeneklerimize istediğiniz yerden ücretsiz olarak ulaşabilir, isterseniz tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla beraber puan yarıştırarak oynama imkânı sunuyoruz. Siz oyunlar oynayarak eğlenirken, hayal gücünüzün gelişmesine de katkıda bulunuyoruz. Hayallerinizdeki tarzı, sevdiğiniz oyuncak ve çizgi film karakterlerine yansıtmanızı hatta sevdiğiniz bu karakterlerle diğer sevdiğiniz oyunları oynamanızı sağlıyoruz.

Barbie Tarzı Ellerinizde

Kız çocuklarının favori oyuncağı olan, idolü haline gelen Barbie; online oynayabileceğiniz barbie oyunları ile parmaklarınızın ucunda.

Standart sarı saçları ve kıyafetleri ile aldığınız barbie bebeklerle oynamaktan sıkıldınız mı? Çok sevdiğiniz barbielerileri kendi zevkinize göre yaratmak, barbieyi bir yere gitmesi için hazırlamak ya da onunla yemekler, pastalar yapmak istemez misiniz? Bunları ve daha fazlasını yapabileceğiniz oyun seçeneklerimizle karşınızdayız.

Kızlar, çok sevdiğiniz barbielerin saçlarını istediğiniz renklere boyayabilir, istediğiniz saç modellerini uygulayabilirsiniz. Makyajları artık sizin istediğiniz gibi olacak. Siz ne isterseniz onu giyecekler ve keyifli dakikalar geçirebileceksiniz. Giydirdiğiniz kıyafetlere göre saçlarını yapın, makyajla renklendirin ve kendi barbienizi yaratın.

Barbie ile yapabilecekleriniz bu kadarla sınırlı değil. Barbie en yakın arkadaşınız olacak ve onunla hazırlıklar yapabileceksiniz. Onu bir yere gitmesi için hazırlayabilirsiniz. Instagram, Facebook gibi sosyal platformlarda Barbie’yeprofil oluşturması için yardım edebilirsiniz. Barbie’yi denizkızı yapabilir, onunla beraber yemekler hazırlayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için, Barbie sitemizde sizi bekliyor.

Sue İle Eğlenceli Dakikalar

Eğlenceleri oyunlar sunan sitemiz sevdiğiniz çizgi film karakterlerini de oyunlarla sizlerle buluşturuyor. Günümüzün en sevilen çizgi film karakteri Sue, www.oynatsak.com ile sitemizde sizi bekliyor.

Sue ile eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için geniş oyun seçeneklerimizle oynayabilmenizi sağlıyoruz. Sue’ya makyaj yapabilecek, onu istediğiniz gibi giydirip, saçlarını yapabileceksiniz. Bir arkadaşınızla vakit geçirir gibi Sue ile evcil hayvan bakımı yapabilecek, onunla yemek hazırlayabilecek, müzik yapabilecek ve tetris gibi sevdiğiniz oyunları Sue ile beraber oynayabileceksiniz.

Artık istediğiniz oyunları oynamanız için ailenizden pahalı fiyatlı oyuncakları istemenize de gerek kalmayacak. Oyuncaklarını aldığınızda ödeyeceğiniz ücretleri de ortadan kaldırarak tüm oyun seçeneklerimizden ücretsiz ve sınırsız yararlanmanızı sağlıyoruz.

 

« Geri

Aşağıdaki içeriklerin de ilginizi çekeceğine inanıyoruz.

Yeni Haberler
28 Haziran 2016 Salı
21 Nisan 2016 Perşembe
16 Nisan 2016 Cumartesi
14 Haziran 2012 Perşembe
19 Mayıs 2012 Cumartesi
07 Mayıs 2012 Pazartesi
21 Şubat 2012 Salı
07 Şubat 2012 Salı